Serviser baterija 2-32S 15A 20A 25A Automatski ekvilajzer za litijumske baterije HTB-J32S25A
Dok balansira, omogućava i istovremeno punjenje, što znači veću efikasnost i bolju praktičnost.
Detalji proizvoda
Oznake proizvoda
Specifikacije
Specifikacije Heltec ekvilajzera za litijumske baterije:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Informacije o proizvodu
Naziv robne marke: HeltecBMS
Porijeklo: Kontinentalna Kina
Certifikacija: EE otpad
Garancija: 3 mjeseca
Minimalna količina: 1 kom
Tip baterije: Ternarni litijum, litijum gvožđe fosfat, titanijum kobalt litijum
Nazivni napon: DC12V
Raspon popravki: 2-24S/2-32S
Struja balansiranja: 15A/20A/25A
Veličina: 360*290*170 mm
Prilagođavanje
  • Prilagođeni logotip
  • Prilagođeno pakovanje
  • Grafičko prilagođavanje
Paket
1. Serviser baterija *1 set.
2. Antistatička vrećica, antistatička spužva i valovita kutija.
Detalji kupovine
  • Dostava iz:
    1. Kompanija/Fabrika u Kini
    2. Skladišta u Sjedinjenim Američkim Državama/Poljskoj/Rusiji/Brazilu
    Kontaktirajte naspregovarati o detaljima dostave
  • Plaćanje: Preporučuje se 100% TT
  • Povrat i refundacija: Ispunjava uslove za povrat i refundaciju
Karakteristike
  • Nazivni napon: DC12V
  • Raspon popravke: 2-32S
  • Struja balansiranja: 15A/20A/25A (podesivo)
Princip rada
① Ručno izjednačavanje
② Automatsko izjednačavanje
③ Izjednačavanje punjenja
Parametri podešavanja za izjednačavanje naboja su sljedeći:
Parametri ravnoteže litijum-gvožđe-fosfata:
Zaštita od prenapona monomera: 3,650 V Oporavak od prenapona monomera: 3,650 V Prisilno izjednačavanje napona: 3,650 V
Početni napon izjednačavanja postavljen je na najnižu vrijednost napona niza = V, razlika napona monomera za izjednačavanje: 0,005 V, a proporcija struje izjednačavanja: 5%~100%
Parametri izjednačavanja punjenja ternarnog litijuma:
Zaštita od prenapona monomera: 4.250V Oporavak od prenapona monomera: 4.200V Prisilno izjednačavanje napona: 4.250V
Početni napon izjednačavanja: 4.000V Razlika napona monomera za izjednačavanje: 0.005V Odnos struje izjednačavanja: 5%~100%
Prilikom izjednačavanja punjenja, "negativni pol baterije" na prednjoj ploči uređaja mora biti povezan sa općim negativnim polom baterije, negativni pol punjača je povezan sa "negativnim polom punjenja" na prednjoj ploči uređaja, a pozitivni pol punjača je povezan sa pozitivnim polom baterije. Prije ulaska u uravnoteženo stanje, struja punjenja ne smije prelaziti 25A, struja punjenja ne smije prelaziti 5A kada dostigne uravnoteženi početak (litijum željezo fosfat 3,450V / ternarni litijum 4,00V), a efekat malog balansiranja struje će biti bolji.
Uređaj za balansiranje baterija (7)
Uređaj za balansiranje baterija (6)
Odabir modela
Tehnički indeks Model proizvoda
Model HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Primjenjivi nizovi baterija 2-24S 2-32S
Primjenjivi tip baterije LFP/NCM/LTO
Maksimalna struja balansiranja 25A 15A 20A 25A
Parametri ravnoteže litijum-gvožđe-fosfata Zaštita od prenapona monomera: 3,65 V
Oporavak prenapona monomera: 3,65 V
Prisilni napon izjednačavanja: 3,65 V
Razlika napona monomera za izjednačavanje: 0,005 V
Udio struje izjednačavanja: 5%~100%
Parametri ravnoteže ternarnog litijuma Zaštita od prenapona monomera: 4,25 V
Oporavak prenapona monomera: 4,2 V
Prisilni napon izjednačavanja: 4,25 V
Početni napon izjednačavanja: 4V
Omjer struje izjednačavanja: 5%~100%
Veličina (cm) 36*29*17
Težina (kg) 6,5 9,5
Napomena
② Tokom izjednačavanja punjenja, "negativni pol baterije" na prednjoj ploči uređaja mora biti povezan sa negativnim polom cijelog baterijskog paketa, negativni pol punjača je povezan sa "negativnim polom punjenja" na prednjoj ploči uređaja, a pozitivni pol punjača je povezan sa pozitivnim polom baterije. Struja punjenja ne smije prelaziti 25A prije ulaska u ravnotežno stanje, a struja punjenja ne smije prelaziti 5A kada dostigne ravnotežu (litijum-gvožđe-fosfat 3,45V/ternarni litijum 4V). Mali efekat izjednačavanja struje će biti bolji.
③ Opcionalno napajanje
  • 0-120V korištenje sistema (do 24S); 0-135V korištenje sistema (do 32S).
  • Jednofazno napajanje od 220V.